Lieferungen - 358192-2022
Bulgarien-Sofia: Tonerpatronen
2022/S 126-358192
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки за нуждите на Министерство на транспорта и съобщенията
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставката на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки ще се изпълни от Кооперация "Панда", "РОЕЛ-98" ООД и "АТС-България" ООД
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с различни марки