W celu potwierdz.speł. przez Wykon., którego oferta została oceniona jako najkorzystn., warunków udziału w postęp. zgodnie z art. 26 ust. 1 Ustawy Zamaw. wezwie do złożenia w terminie 10 dni, następ. oświad. i dokum. aktual. na dzień ich złożenia:
2. wykazu osób, skier przez wykon. do realizacji zamów. publ., w szczeg. odpowiedzialnych za świadczenie usług, kontrolę jakości lub kierowanie robotami budowlanymi, wraz z informacjami na temat ich kwalifikacji zawod., uprawnień, doświadczenia i wykształcenia niezbędnych do wykonania zamówienia publicznego, a także zakresu wykonywanych przez nie czynności oraz informacją o podstawie do dysponowania tymi osobami - wzór wykazu -zał. nr 4 do SIWZ;
2. w terminie 3 dni od zamieszczenia na stronie internetowej informacji, o której mowa w art. 86 ust. 5 ustawyPzp, oświadczenia wykonawcy o przynależności albo braku przynależności do tej samej grupy kapitałowej o której mowa w art. 24 ust. 1 pkt 23 Ustawy zgodnie ze wzorem stanowiącym załącznik nr 3 do SIWZ. Wraz ze złożeniem oświadczenia, Wykonawca może złożyć dokumenty bądź informacje potwierdzające, że powiązania z innym wykonawcą nie prowadzą do zakłócenia konkurencji w postępowaniu. Oświadczenie winno zostać złożone w postaci elektronicznej opatrzonej kwalifikowanym podpisem elektronicznym zgodnie z pkt. 27. III.3.SIWZ.
III..W celu potwierdzenia przez wykonawcę, którego oferta została oceniona jako najkorzystniejsza, braku podstaw wykluczenia, zgodnie z art. 26 ust. 1 Ustawy Zamawiający wezwie do złożenia w terminie 10 dni,następujących oświadczeń i dokumentów aktualnych na dzień ich złożenia:c.d. w sekcji VI.3.
Za minimalny poziom zdolności uznane zostanie, wykazanie przez Wykonawcę, że:
2. skieruje do wykonania zamówienia: minimum 120 osób, w tym:
a) kierownika prowadzonych prac - 1 osoba,
b) osoby pełniące całodobowe dyżury w okresie zimowym – min. 6 dyspozytorów,
c) osoby do obsługi sprzętu i urządzeń oraz kierowców z uprawnieniami do obsługi sprzętu, o którym mowa w pkt. 8.2.3.3. SIWZ przeznaczonego do letniego i zimowego utrzymania terenów – łącznie min. 69 osób, w tym:
— min. 40 osób z uprawnieniami prawo jazdy kat. C
— min. 15 osób z uprawnieniami prawo jazdy kat. T lub zamiennie z kat. C.
Uwaga: w przypadku braku odpowiedniej ilości osób z uprawnieniami prawo jazdy kat. T liczba osób z uprawnieniami kat. C musi być odpowiednio powiększona, np. w przypadku skierowania tylko 3 osób z uprawnieniami prawo jazdy kat. T skierowana łączna ilość osób z uprawnieniami kat. C musi wynosić 52 osoby.
— min. 10 osób z uprawnieniami prawo jazdy kat. B
— min. 4 osoby z uprawnieniami operatora ładowarki
d) osoby do prowadzenia prac ręcznych – min. 40 osób.
e) osoby posiadające uprawnienia w zakresie wykonywania niektórych czynności związanych z kierowaniem ruchem drogowym, w związku z przepisami ustawy z 20 czerwca 1997r. Prawo o ruchu drogowym (tj. Dz.U. z 2020.110 r. z późn. zm.) – min. 3 osoby
f) osoba pełniąca funkcję doradcy ADR ds. bezpieczeństwa w zakresie transportu drogowego towarów niebezpiecznych – min. 1 osoba.
Uwaga:
Zamaw.nie dopuszcza łączenia funkcji w przypadku posiadania więcej niż jednego z w/w uprawnień przez jedną osobę.