Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
18164 Aušinimo sistemos vamzdžių, išmetimo vamzdžio kompensatorių, aušinimo radiatorių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
18164 Aušinimo radiatorių pirkimas.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
18164 Aušinimo sistemos vamzdžių, išmetimo vamzdžio kompensatorių pirkimas
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
Aušinimo sistemos vamzdis ir išmetimo vamzdžio kompensatorius.
18164 Aušinimo radiatoriai
Lot nº: 2
II.2.4)Description des prestations: II.2.5)Critères d’attributionPrix