II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu oświetleniowego: lampy i oprawy oświetleniowe oraz części zamienne dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A - nr grupy 315-1
Referenznummer der Bekanntmachung: 702200860
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 11 września 2019 r. (Dz.U. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”.
2. Postępowanie jest prowadzone w języku polskim.
3. Obowiązek informacyjny wynikający z artykułu 13 ust. 1 i 2 RODO (UE) spełniono na stronie internetowej PGG S.A. w zakładce RODO. Zamawiający przedstawia klauzulę informacyjną wynikającą z przepisów RODO w kategorii kontrahent – treść klauzuli informacyjnej umieszczona jest na stronie internetowej PGG S.A.
4. W celu potwierdzenia, że oferowane świadczenie jest zgodne z wymaganiami zamawiającego wymagane jest złożenie wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31520000 Leuchten und Beleuchtungszubehör
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiot zamówienia – wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SWZ.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe LED
Los-Nr.: 2
Ognioszczelne lampy górnicze, płaskie i zwieszakowe
Los-Nr.: 3
Ognioszczelne oprawy górnicze świetlówkowe i LED'owe zwieszakowe
Los-Nr.: 4
Ognioszczelne oprawy górnicze rurowe świetlówkowe LED'owe
Los-Nr.: 5
Ognioszczelne oprawy płaskie LED
Los-Nr.: 6
Części zamienne do opraw typu: OLR,NLS
Los-Nr.: 7
Części zamienne do opraw typu :G-100M,G-55
Los-Nr.: 8
Oprawy przemysłowe świetlówkowe lub ledowe
Los-Nr.: 9
Oprawy przemysłowe świetlówkowe i Ledowe do wyrobisk górniczych niezagrożonych wybuchem metanu lub pyłem węglowym
Los-Nr.: 10
Oprawy przemysłowe ze świetlówkami LED
Los-Nr.: 11
Oprawy przemysłowe świetlówkowe awaryjne sufitowe
Los-Nr.: 12
Naświetlacze metalohalogenowe i ledowe
Los-Nr.: 13
Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe z kloszem z płyty szklanej
Los-Nr.: 14
Oprawy uliczne do mocowania na słupie i zwieszakowe LED
Los-Nr.: 15
Stateczniki, układy zapłonowe i zapłonniki
Los-Nr.: 16