Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Servicii de închiriere aplicație de evidență financiar-contabilă
Referenznummer der Bekanntmachung: 4193079/2017/13
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72212451 Entwicklung von Software für die Unternehmensressourcenplanung (ERP)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Autoritatea contractanta va încheia un acord-cadru de achizitie publica având ca obiect achiziția de servicii închiriere aplicatie de evidenta financiar contabila pentru sistemului penitenciar pentru o perioada de patru ani, cu un singur operator economic, iar contractele subsecvente vor fi încheiate si derulate de fiecare unitate penitenciară subordonată Administratiei Naționale a Penitenciarelor.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare, in a 10-a zi inainte de data-limita de depunere a ofertelor, conform OUG 107/2017.
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor/candidaturilor: zile: 15.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Autoritatea contractanta va încheia un acord-cadru de achizitie publica având ca obiect achizitia de serviciilor de închiriere aplicatie evidenta financiar-contabilă pentru sistemului penitenciar pentru o perioada de 48 de luni, cu un singur operator economic, iar contractele subsecvente vor fi încheiate si derulate de fiecare unitate penitenciara subordonata sistemului administratiei penitenciare, conform Anexei 1 atasate la caietul de sarcini/fișa tehnică..
Cantitate minima acord-cadru, cantitate maxima acord-cadru, cantitate minima a celui mai mare contract subsecvent, cantitate maxima cel mai mare contract subsecvent, valoare celui mai mare contract subsecvent se regăsesc în Anexa 2 atașată caietului de sarcini.