Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother (Брадър) и Canon (Канон)“
Референтен номер: 90-00-27/2022 г.
II.1.2)Основен CPV код30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Покана до „АТС-БЪЛГАРИЯ“ ООД за представяне на документи за сключване на договор с предмет: ""Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother (Брадър) и Canon (Канон)" за нуждите на Министерство на правосъдието. Документи за сключване на договор следва да представи само този рамков изпълнител, към когото е адресирана настоящата покана.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Brother (Брадър) и Canon (Канон) - Централна администрация по условията на сключено Рамково споразумение № СПОР-9/09.05.2022 г.