Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Αναβάθμιση Υποδομών της Πλατφόρμας INTECHTHRACE - Τμήματα 5, 8 & 9
II.1.2)Code CPV principal38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
II.1.4)Description succincte:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η Προμήθεια εξοπλισμού για την Αναβάθμιση Υποδομών της Πλατφόρμας INTECHTHRACE.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Τμήμα 5: Σουίτα κυτταροκαλλιέργειας
Lot nº: 5
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)24931250 Milieux de culture
38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
38634000 Microscopes optiques
39711120 Congélateurs
42122450 Pompes à vide
42931120 Centrifugeuses de table
44211110 Cabines
39711100 Réfrigérateurs et congélateurs
II.2.4)Description des prestations:
Το συγκεκριμένο τμήμα, περιλαμβάνει την προμήθεια και εγκατάσταση Σουίτας κυτταροκαλλιέργειας και του απαιτούμενου συνοδευτικού εξοπλισμού.
Τμήμα 8: Σύστημα Γονοτύπησης Μυών
Lot nº: 8
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)38000000 Équipements de laboratoire, d'optique et de précision (excepté les lunettes)
Το συγκεκριμένο τμήμα, περιλαμβάνει την προμήθεια και εγκατάσταση ενός Συστήματος Γονοτύπησης Μυών και περιλαμβάνει απαγωγό αερίων, ανακινητή τύπου VORTEX, θερμικό κυκλοποιητή.
Τμήμα 9: Ψυχόμενη υπερφυγόκεντρος
Lot nº: 9
Το συγκεκριμένο τμήμα, περιλαμβάνει την προμήθεια και εγκατάσταση ενός Συστήματος Ψυχόμενης Επιδαπέδιας υπερφυγόκεντρου.