Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΤΥΡΙΟΥ ΦΕΤΑ ΠΟΠ
Numéro de référence: 26Ε/21
II.1.2)Code CPV principal15542300 Feta
II.1.4)Description succincte:
Διακήρυξη Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Μειοδοτικού Διαγωνισµού για την Σύναψη Σύμβασης µε Αντικείμενο την Προμήθεια Τυριού «Φέτα ΠΟΠ» (Προστατευόμενη Ονομασία Προέλευσης), στο Πλαίσιο Κάλυψης Αναγκών Π. Πλοίων και Ν. Υπηρεσιών Περιοχών Σαλαμίνας, Αττικής και ΚΕ ΠΟΡΟΣ, Εκτιμώμενης Αξίας Εξακοσίων Ενενήντα Έξι Χιλιάδων (696.000,00) Ευρώ (άνευ ΦΠΑ), για Δύο (2) Έτη με Μονομερές Δικαίωμα της Υπηρεσίας για Παράταση Έως Έξι (6) Μήνες ή Μέχρι Αποδόσεως Διαγωνισμού Διακλαδικού Χαρακτήρα, ή Μέχρι Αναλώσεως της Κατακυρωθείσας Αξίας, Όποιο εκ των Τριών (3) Γεγονότων Επέλθει Πρώτο.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)15542300 Feta
II.2.4)Description des prestations: