II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:Numéro de référence: 17-NVV-22/01
II.1.2)Code CPV principal33600000 Produits pharmaceutiques
II.1.4)Description succincte:
Lijekovi - 1. dio, za potrebe Opće bolnice Zadar. Opis se nalazi u specifikaciji predmeta nabave - Troškovniku.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Lijekovi - 1. dio grupa 1
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)33600000 Produits pharmaceutiques
II.2.4)Description des prestations:
Lijekovi - 1. dio grupa 2
Lot nº: 2
Lijekovi - 1. dio grupa 3
Lot nº: 3
Lijekovi - 1. dio grupa 4
Lot nº: 4
Lijekovi - 1. dio grupa 5
Lot nº: 5
Lijekovi - 1. dio grupa 6
Lot nº: 6
Lijekovi - 1. dio grupa 7
Lot nº: 7
Lijekovi - 1. dio grupa 8
Lot nº: 8
Lijekovi - 1. dio grupa 9
Lot nº: 9
Lijekovi - 1. dio grupa 10
Lot nº: 10
Lijekovi - 1. dio grupa 11
Lot nº: 11
Lijekovi - 1. dio grupa 12
Lot nº: 12
Lijekovi - 1. dio grupa 13
Lot nº: 13
Lijekovi - 1. dio grupa 14
Lot nº: 14
Lijekovi - 1. dio grupa 15
Lot nº: 15
Lijekovi - 1. dio grupa 16
Lot nº: 16
Lijekovi - 1. dio grupa 17
Lot nº: 17
Lijekovi - 1. dio grupa 18
Lot nº: 18