Paziņojums par līguma slēgšanas tiesību piešķiršanu
Iepirkuma procedūras rezultāti
Juridiskais pamats:
Direktīva 2014/24/ES
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Medicīnas mēbeļu, ierīču un aprīkojuma piegāde LLU Veterinārās klīnikas vajadzībām
Atsauces numurs: LLU 2022/46/AK
II.1.2)Galvenās CPV kods33192000 Medicīniskās mēbeles
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
4.daļa: Asinsspiediena mērīšanas ierīču piegāde
Daļas numurs: 4
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)33123100 Spiediena mērītājs
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Asinsspiediena mērīšanas ierīču piegāde
5.daļa: Medicīnas mēbeļu piegāde
Daļas numurs: 5
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)33192000 Medicīniskās mēbeles
II.2.4)Iepirkuma apraksts: II.2.5)Līguma slēgšanas tiesību piešķiršanas kritērijiCena