Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Krašto kelio Nr. 191 Paliūniškis–Vabalninkas ruožo nuo 9,06 km iki 20,40 km kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimas ir projekto vykdymo priežiūra
II.1.2)Code CPV principal71320000 Services de conception technique
II.1.4)Description succincte:
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71248000 Supervision du projet et documentation
II.2.4)Description des prestations:
Pirkimas apima kapitalinio remonto techninio darbo projekto parengimo ir projekto vykdymo priežiūros paslaugas. Detalios paslaugų apimtys ir perkamų paslaugų savybės nurodytos pirkimo dokumentų techninėje specifikacijoje, techninėje užduotyje ir kt. dokumentuose