Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Klaipėdos miesto gatvių mechanizuoto tvarkymo paslaugos
II.1.2)Code CPV principal90610000 Services de voirie et services de balayage des rues
II.1.4)Description succincte:
Klaipėdos miesto gatvių mechanizuoto tvarkymo paslaugos. Pirkimas skirstomas į 2 atskiras dalis.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Klaipėdos centrinės miesto dalies gatvių mechanizuoto tvarkymo paslaugos
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)90610000 Services de voirie et services de balayage des rues
II.2.4)Description des prestations:
Klaipėdos centrinės miesto dalies gatvių mechanizuoto tvarkymo paslaugos. Preliminarūs kiekiai nurodyti konkurso sąlygų aprašo 1 priede, jie sutarties vykdymo metu pagal Perkančiosios organizacijos poreikį gali būti mažinami arba didinami. Minimaliai paslaugų šiai pirkimo daliai bus užsakoma už 100 000,00 Eur su PVM (arba 82 644,63 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar paslaugos neapmokestinamos PVM, ar dėl kitų priežasčių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM) (išskyrus, jei sutartis būtų nutraukiama), o maksimaliai paslaugų gali būti užsakoma už ne daugiau kaip 844 000,00 Eur su PVM (arba 697 520,66 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar paslaugos neapmokestinamos PVM, ar dėl kitų priežasčių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM).
Klaipėdos pietinės miesto dalies gatvių mechanizuoto tvarkymo paslaugos
Lot nº: 2
Klaipėdos pietinės miesto dalies gatvių mechanizuoto tvarkymo paslaugos. Preliminarūs kiekiai nurodyti konkurso sąlygų aprašo 1 priede, jie sutarties vykdymo metu pagal Perkančiosios organizacijos poreikį gali būti mažinami arba didinami. Minimaliai paslaugų šiai pirkimo daliai bus užsakoma už 150 000,00 Eur su PVM (arba 123 966,94 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar paslaugos neapmokestinamos PVM, ar dėl kitų priežasčių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM) (išskyrus, jei sutartis būtų nutraukiama), o maksimaliai paslaugų gali būti užsakoma už ne daugiau kaip 1 100 700,00 Eur su PVM (arba 909 669,42 Eur be PVM, jei tiekėjas yra ne PVM mokėtojas ar paslaugos neapmokestinamos PVM, ar dėl kitų priežasčių Perkančiosios organizacijos galutinė tiekėjui mokėtina suma bus be PVM).