Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Обявление за възложена поръчка по чл. 14, ал. 1, т. 5 от ЗОП за договор № 389-ОСД-22 с предмет: Изпълнение на услуга по транспортно обслужване за нуждите на Община Габровопо 4 дейности
II.1.2)Code CPV principal60140000 Transport non régulier de passagers
II.1.4)Description succincte:
Предметът на обществената поръчка обхваща изпълнение на услуга по транспортно обслужване по 4 дейности, както следва:
1. Дейност № 1 - Транспортно обслужване на деца, участващи в летни училища по проект № BG05M9OP001-2.004-0042 „Комплекс за социално-здравни услуги за деца и семейства”;
2. Дейност № 2 - Транспортно обслужване на младежи, участващи в инициативата „Приеми ме на село“ през 2022 г.;
3. Дейност № 3 - Транспортно обслужване на участници в Leaders summer Academy през 2022 г.
4. Дейност № 4 - Транспортно обслужване в рамките на Спортно-терапевтичен лагер „9:0 за хората срещу зависимостите“
Пълният обхват и условията за изпълнение са съгласно техническата спецификация и договора.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Във връзка с чл. 61 , ал. 1 и 2 от Наредба 33 от 3.11.1999 г. за обществен превоз на пътници и товари на територията на Република България, чл. 23, ал. 1 от Закона за автомобилните превози, във връзка с чл. 2, ал. 1 от гореупоменатата Наредба, при условията на чл. 14, ал. 1, т. 5 от Закона за обществените поръчки, във връзка с Директива 2014/24/ЕС, е сключен Договор за изпълнение на услуга по транспортно обслужване по 4 дейности, както следва: