Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Europese aanbesteding Accountantsdiensten Openbare procedure
Referentienummer: Grafisch Lyceum Utrecht nr. 1150
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79212000 Auditdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van de Aanbestedende dienst is het selecteren en contracteren van een Inschrijver voor de dienstverlening van accountantsdiensten gedurende een initiële periode van 3 jaar. Aanbestedende dienst heeft een éénzijdige, optionele verlengingsmogelijkheid van 4 keer 1 jaar.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Deze opdracht in deze aanbesteding vertegenwoordigt een indicatieve waarde van € 350.000,-- ( 7* € 50.000,--).