Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Usługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów niebezpiecznych poprocesowych z grupy 19 01
Numéro de référence: 53/2022
II.1.2)Code CPV principal90524400 Services de collecte, de transport et d'élimination de déchets hospitaliers
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru, transportu i unieszkodliwienia odpadów niebezpiecznych z 19 01 powstających na terenie USK przy ul. Żurawiej 14 zgodnie z formularzem oferty elektronicznej oraz z Załącznikiem do formularza oferty elektronicznej
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów niebezpiecznych z grupy 19 01 powstających na terenie USK przy ul. Żurawiej 14- zgodnie z Załącznikiem do formularza oferty elektronicznej