Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Ligoninėje turimo linijinio greitintuvo Varian Medical Systems UNIQUE techninės priežiūros ir techninės būklės tikrinimo paslauga ir remontas
II.1.2)Code CPV principal50421000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical
II.1.4)Description succincte:
Ligoninėje turimo linijinio greitintuvo Varian Medical Systems UNIQUE techninės priežiūros ir techninės būklės tikrinimo paslauga ir remontas.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)50421000 Services de réparation et d'entretien de matériel médical
II.2.4)Description des prestations:
Atlikti ligoninėje turimo linijinio greitintuvo Varian Medical Systems UNIQUE techninės priežiūros ir techninės būklės tikrinimą ir remontą.