Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka 4 parciálních trolejbusů.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34622300 Oberleitungsbusse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 4 trolejbusů s alternativním bateriovým pohonem v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 50 600 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: