Anunț de atribuire a contractului
Rezultatele procedurii de achiziţie
Temei juridic:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Contract prestari servicii pentru silvicultura - impaduriri si pepiniere D.S. Botosani
Număr de referinţă: 11586/23.12.2021
II.1.2)Cod CPV principal77200000 Servicii pentru silvicultură
II.1.4)Descriere succintă:
Contract prestari servicii pentru silvicultura - impaduriri si pepiniere. Autoritatea contractanta va raspunde tuturor solicitarilor de clarificari in a 6-a zi dinaninte de termenul limita de depunere a ofertelor. Numarul de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 9 zile
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: da
II.2)Descriere
II.2.1)Titlu:
Contract prestari servicii de impaduriri si pepiniere O.S. Dorohoi
Lot nr.: 3
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)77200000 Servicii pentru silvicultură
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Contract prestari servicii Impaduriri+pepiniere Dorohoi conform cantitatiilor specificate in caietul de sarcini
Contract prestari servicii de impaduriri I O.S. Flamanzi
Lot nr.: 4
Contract prestari servicii Impaduriri I Flamanzi conform cantitatiilor specificate in caietul de sarcini
Contract prestari servicii de impaduriri II si pepiniere O.S. Flamanzi
Lot nr.: 5
Contract prestari servicii de impaduriri II si pepiniere O.S. Flamanzi conform cantitatiilor specificate in caietul de sarcini
Contract prestari servicii de impaduriri si pepiniere O.S. Botosani, O.S. M.Eminescu, O.S. Trusesti
Lot nr.: 1
Contract prestari servicii de impaduriri si pepiniere conform cantitatiilor specificate in caietul de sarcini
Contract prestari servicii de impaduriri si pepiniere O.S. Darabani
Lot nr.: 2
Contract prestari servicii Impaduriri+pepiniere Darabani conform cantitatiilor specificate in caietul de sarcini