Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Het behandelen van aanvragen van Omgevingsvergunningen
Referentienummer: 2022-008609
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie75111000 Uitvoerende en wetgevende diensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De gemeente Den Helder is van plan om met één opdrachtnemer een raamovereenkomst aan te gaan voor het behandelen van aanvragen van omgevingsvergunningen.
Het betreft reguliere vergunningen voor o.a. de volgende activiteiten:
- bouwen;
- werk of werkzaamheden uitvoeren;
- bo(o)m(en) kap(pen);
- monument/ beschermd stadsgezicht;
- in-/uitweg.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De gemeente Den Helder verwacht een afname van ca 25 vergunningen per maand. Dit is een geschatte afname. De gemeente Den Helder verbindt zich niet aan afname van de deze hoeveelheden. Er is sprake van een maximum afname van 300 vergunningen per jaar.