Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Fournitures - 373025-2022
Bulgarie-Sofia: Mobilier et équipements divers
2022/S 131-373025
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
"Доставка и монтаж на мебели и оборудване за обзавеждане на две детски градини находящи се в гр. София, район „Люлин“ по обособени позиции
II.1.2)Code CPV principal
39150000 Mobilier et équipements divers
II.1.4)Description succincte:
Настоящата обществена поръчка включва проектиране, изработка, доставка  и монтаж на мебели  и  доставка и монтаж на ел. уреди  за  обособяване на подходяща среда за функционирането на детските градини.
забележка: един участник може да депозира оферта само по една обособена позиция
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
„Доставка и монтаж на мебели и оборудване за нуждите на нова сграда към ДГ №47 “Незабравка“
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Мебелите и/или оборудването трябва да бъдат нови, неупотребявани и да бъдат произведени от качествени материали, осигуряващи нормална и безпроблемна експлоатация по време на ползването им.
Мебелите следва да са придружени с документ за технически тест от 2022г., от който да е видно, че материала, от който са изработени, отговаря на      минималните изисквания. Документа се прилага към техническото предложение за изпълнение на поръчката.
Мебелите и/или оборудването трябва да отговарят на Европейските стандарти за качество или еквивалентни и да бъдат придружени със съответните гаранционни карти и сертификати.
Мебелите и/или оборудването  да са безопасни, удобни за ползване, функционални, ергономични и с добър съвременен дизайн. Да може да бъдат нивелирани, за да се компенсират неравности по пода и стените на помещенията, в които се монтират. Да може да се разглобяват и сглобяват без загуба на качествата им. Мебелите  и/или оборудването не трябва да променят цвета си от пряка слънчева светлина, с възможност да бъдат обслужвани и почиствани лесно, да са устойчиви срещу драскане и изгаряне. Всички механизми, като водачи на чекмеджета, панти, заключващи системи, пружини и др., да осигуряват многогодишна безпроблемна работа.
В случай, че не е възможен ремонт  изпълнителят се задължава да извърши подмяна на конкретната мебел или на неработещата част от нея в срок от 10 (десет) работни дни от предаването й и/или на неработещата част за ремонт.
В цената се включват всички разходи по доставката и монтажа, включително и разходите за транспорт, разтоварване и разходите за отстраняване на всякакви дефекти до изтичане на гаранционните срокове.
Изпълнителят следва да разработи и представи на Възложителя за одобрение  проект / визуализация на всеки един от артикулите включени в предмета на обособената позиция.  Разработения проект / визуализация следва да съдържа информация за размери, цвят и материали на продукта.
„Доставка и монтаж на мебели и оборудване за нуждите на нова детска градина на територията на СО район „Люлин“
Lot nº: 2