Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Покана 12.6 Доставка на скенери, принтери, МФУ и копирни машини
II.1.2)Основен CPV код30232000 Периферни устройства
II.1.4)Кратко описание:
На основание чл. 82, ал. 3 и ал. 4 от Закона за обществените поръчки (ЗОП), Ви отправяме настоящата покана да представите Вашата оферта за доставка на компютърно оборудване и офис техника, съгласно приложените към настоящата покана технически параметри и бройки.
Оферта се подава за всички конфигурации в съответната обособена позиция.
В отговор на поканата ИЗПЪЛНИТЕЛЯТ по рамковото споразумение трябва да следва приложените по процедурата образци и да се съобрази с посочените от Възложителя срокове и определени прогнозни стойности.
Оферта се подава за всички артикули в съответната обособена позиция. Участник, чиято оферта не съдържа предложение за всички артикули по съответната обособена позиция, ще бъде отстраняван от участие във ВКИ на основание чл. 107, т. 2, буква „а“ от ЗОП.
Критерий за възлагане - „най-ниска цена“.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30232000 Периферни устройства
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Отварянето, разглеждането и оценяването на офертите в ЦАИС ЕОП се извършва при условията на чл. 104, ал. 2 от ЗОП и по реда на чл. 61, ал. 1 от ППЗОП.
Подробна информация за вид, количество артикули и максимална прогнозна стойност е представена в Техническата спецификация по позицията.