Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 37312-2022
Ongereviseerde computervertaling
Duitsland-Frankfort a.d. Main: Aanbrengen van verharding
2022/S 016-037312
Aankondiging van een wijziging
Wijziging van een opdracht/concessieovereenkomst gedurende de looptijd ervan
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Complex ESTW S 1 Noord, belangrijkste werkzaamheden
Referentienummer: 21FEI52863
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
45236000 Aanbrengen van verharding
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
34944000 Wisselverwarmingssysteem
45234115 Werkzaamheden voor spoorseinen
45234160 Maken van bovenleidingen
45312100 Installeren van brandalarmsystemen
45312200 Installeren van inbraakalarmsystemen
45314000 Installeren van telecommunicatie-uitrusting
45315100 Elektrotechnische installatiewerken
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding op het moment waarop de overeenkomst wordt gesloten:
Voorbereidende maatregelen — Bouwopruiming, civieltechnische werken en heruitzettingswerkzaamheden voor kabels, heien, herstel van bovenbouwen met flexibele verwarmingssystemen en elektrische rails, bouw van draagmuur in Birkenwerder, detectiesystemen, nieuwe aanleg van dienstbaanverlichting