Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Raamovereenkomst voor het uitvoeren van bodemonderzoeken door een erkend bodemsaneringsdeskundige
Numéro de référence: RO-BODEM-22
II.1.2)Code CPV principal90732400 Services de conseil contre la pollution des sols
II.1.4)Description succincte: II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71351500 Services d'étude du sol
90732500 Cartographie de la pollution des sols
II.2.4)Description des prestations:
Raamovereenkomst voor 4 jaar met 1 erkend bodemsaneringsdeskundige (opdrachtnemer) voor de uitvoering van diverse bodemonderzoeken.
De opdracht bestaat uit verschillende deelopdrachten waarvan de prijs berekend wordt op basis van de eenheidsprijzen die de inschrijver in de inventaris opgegeven heeft.
Deze deelopdrachten kunnen bestaan uit:
• uitvoeren verkennend onderzoek;
• opmaak technisch verslag;
• opmaak studie van de ontvangende grond;
• uitvoering oriënterend bodemonderzoek;
• uitvoering beschrijvend bodemonderzoek;
• opmaak voorstel voor bodemsaneringsproject inclusief de begeleiding;
• uitvoering risico-evaluatie.
• tussenkomst in het kader van schadegevallen (calamiteiten)
• …