Avis en cas de transparence ex ante volontaire
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Wybór Partnera Strategicznego w przedsięwzięciu „Budownictwo efektywne energetycznie i procesowo” – budownictwo jednorodzinne
Numéro de référence: 103/22/PU/P52
II.1.2)Code CPV principal70000000 Services immobiliers
II.1.4)Description succincte:
Nawiązanie współpracy pomiędzy dwoma zamawiającymi, której przedmiotem jest udostępnienie nieruchomości, na której wybudowany zostanie demonstrator innowacyjnego obiektu budowlanego.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
Nawiązanie współpracy z Partnerem Strategicznym, w ramach której Partner Strategiczny udostępni własną nieruchomość, na której wybudowany zostanie demonstrator innowacyjnego obiektu budowlanego (obejmującego budownictwo jednorodzinne). Partner Strategiczny będzie pełnił funkcję inwestora w rozumieniu prawa budowlanego, zarządzał wybudowanym obiektem i go utrzymywał, a także składał Zamawiającemu raport o parametrach użytkowych obiektu (np. wydajność energetyczna) oraz umożliwi Zamawiającemu prowadzenie demonstracji obiektu innowacyjnego.