Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Services - 374518-2022
Pologne-Oświęcim: Services d'évacuation des eaux usées et d'élimination des déchets, services d'hygiénisation et services relatifs à l'environnement
2022/S 131-374518
Avis de modification
Modification d'un contrat/d'une concession en cours
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Odbieranie oraz odbieranie i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości położonych na terenie miasta Oświęcim.
Numéro de référence: ZP.271.23.2020
II.1.2)Code CPV principal
90000000 Services d'évacuation des eaux usées et d'élimination des déchets, services d'hygiénisation et services relatifs à l'environnement
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
90500000 Services liés aux déchets et aux ordures
90511000 Services de collecte des ordures
90511200 Services de collecte des ordures ménagères
90512000 Services de transport des ordures ménagères
90513200 Services d'élimination de déchets solides urbains
80500000 Services de formation
80540000 Services de formation dans le domaine de l'environnement
II.2.4)Description du contrat au moment de la conclusion du contrat:
Zakres przedmiotu zamówienia w części dotyczącej odbierania oraz odbierania i zagospodarowania odpadów komunalnych obejmuje w szczególności:
1) odbieranie od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których w części zamieszkują mieszkańcy, a w części nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne odpadów określonych w poniższej tabeli, ich transport oraz przekazywanie do zagospodarowania do Instalacji komunalnej, zgodnie z warunkami określonymi w umowie;
2) odbieranie od właścicieli nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy oraz od właścicieli nieruchomości, na których w części zamieszkują mieszkańcy, a w części nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne odpadów określonych w poniższej tabeli, ich transport oraz zagospodarowanie odpadów komunalnych nieprzekazywanych do Instalacji komunalnej poprzez przekazanie podmiotowi uprawnionemu do ich zagospodarowania lub w inny sposób zgodny z obowiązującymi aktualnie przepisami prawa, na warunkach określonych w umowie;
3) obowiązkowe prowadzenie dokumentacji w tym sprawozdawczości w zakresie i na warunkach określonych w umowie;
4) dostawę pojemników i worków do odbierania odpadów komunalnych w asortymencie i ilości określonej przez Zamawiającego oraz utrzymanie ich w czystości zgodnie z wymaganiami Zamawiającego;
5) wyposażenie nieruchomości w pojemniki i worki oraz utrzymanie ich w należytym stanie technicznym i estetycznym, na warunkach określonych w umowie, zgodnie z wytycznymi zawartymi w uchwale w sprawie szczegółowego sposobu i zakresu świadczenia usług w zakresie odbierania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości i zagospodarowania tych odpadów, w zamian za uiszczoną przez właściciela nieruchomości opłatę za gospodarowanie odpadami komunalnymi;
6) prowadzenie Biura Obsługi Klienta codziennie w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Urzędu miasta Oświęcim, przez które rozumie się punkt zlokalizowany na terenie miasta Oświęcim, w którym przeszkolony przez Wykonawcę pracownik drogą telefoniczną, mailową lub ustnie poprzez bezpośredni kontakt z klientem będzie udzielał informacji o usłudze realizowanej przez Wykonawcę, wydawał worki na zbiórkę odpadów;
7) dokonywanie wspólnie z Zamawiającym kontroli w terenie pojazdem Wykonawcy z częstotliwością jeden raz w tygodniu;
8) stały kontakt z Zamawiającym wraz z wzajemną wymianą korespondencji oraz odpowiadanie w terminie wyznaczonym przez Zamawiającego na zapytania przekazywane przez Zamawiającego w temacie usługi objętej umową;
9) prowadzenie działań promujących prawidłowe postępowanie z odpadami oraz sposoby ograniczenia ilości odpadów, ich segregacji oraz inne aspektów ekologicznej gospodarki odpadami w szczególności poprzez:
a) przygotowania, zorganizowania i przeprowadzenia co najmniej 2-ch spektakli ekologicznych dla uczniów szkół podstawowych z klas I–III oraz dzieci z przedszkoli w placówkach wskazanych przez Zamawiającego;
b) aktywny udział w wydarzeniu proekologicznym zorganizowanym przez Zamawiającego;
10) udzielanie Zamawiającemu – na jego żądanie i w terminie przez niego wskazanym – informacji o statusie i sytuacji własnej Wykonawcy w zakresie niezbędnym dla stwierdzenia spełniania przesłanek, o których mowa w art. 67 ust. 1 pkt 12 ustawy Pzp,
11) wykonanie innych prac i czynności nie wskazanych wprost w umowie a niezbędnych do należytego jej wykonania.