Avis d'attribution de marché – secteurs spéciaux
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Opracowanie dokumentacji projektowej budowy przyłączy cieplnych oraz sieci ciepłowniczych dla zadań ujętych w Planie Inwestycyjnym Oddziału do realizacji w latach 2022-2025 wraz z kosztorysami...
Numéro de référence: POST/PEC/PEC/ZWS/00011/2022
II.1.2)Code CPV principal71320000 Services de conception technique
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem Zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej budowy przyłączy cieplnych oraz sieci ciepłowniczych dla zadań ujętych w Planie Inwestycyjnym Oddziału do realizacji w latach 2022-2025 wraz z kosztorysami inwestorskimi oraz przeniesieniem autorskich praw majątkowych dla PGE Energia Ciepła S.A. Oddział Elektrociepłownia w Gorzowie Wielkopolskim.
2. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ – OPZ.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71200000 Services d'architecture
II.2.4)Description des prestations: