Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa samochodów ratowniczo-gaśniczych
Referenznummer der Bekanntmachung: MT.2370.02.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34144210 Feuerwehrfahrzeuge
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Cześć A – 5 szt. ciężkich samochodów ratowniczo – gaśniczych wraz z wyposażeniem, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1 szt. ciężkiego samochodu ratowniczo – gaśniczego wraz z wyposażeniem.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Cześć B – 2 szt. średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych wraz z wyposażeniem, z prawem opcji zakupu dodatkowo 1 szt. średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego wraz z wyposażeniem
Los-Nr.: 2