Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
Aufgrund von Störungen werden eForms- Mitteilungen derzeit fehlerhaft angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Bis dahin konsultieren Sie bitte unsere Hilfsseite.
Jetzt registrieren: 4. Workshop für Weiterverwender von TED-Daten am 14. Dezember 2023
Lieferungen - 378570-2022
Submission deadline has been amended by:  428006-2022
Polen-Olsztyn: Netzausrüstung
2022/S 133-378570
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
dostarczenie urządzeń sieciowych, serwerów, komputerów, podzespołów komputerowych oraz oprogramowania biurowego na potrzeby Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie
Referenznummer der Bekanntmachung: WO-IV.272.11.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
32420000 Netzausrüstung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiot zamówienia obejmuje sprzedaż oraz dostarczenie urządzeń sieciowych, serwerów, komputerów, podzespołów komputerowych oraz oprogramowania biurowego w ramach następujących CZĘŚCI zamówienia:
1) CZĘŚĆ I – dostarczenie serwerów i wydajnych stacji graficznych,
2) CZĘŚĆ II – dostarczenie przełączników sieciowych na potrzeby przejść granicznych,
3) CZĘŚĆ III – dostarczenie przełączników sieciowych KVM,
4) CZĘŚĆ IV – dostarczenie przełączników sieciowych na potrzeby Wydziału Organizacji i Kadr,
5) CZĘŚĆ V – dostarczenie podzespołów komputerowych oraz oprogramowania biurowego.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
dostarczenie serwerów i wydajnych stacji graficznych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
30213000 Personalcomputer
48820000 Server
30231300 Bildschirme
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1. CZĘŚĆ I - dostarczenie serwerów i wydajnych stacji graficznych, zawierająca:
1) serwer typ I – 1 szt.,
2) wydajną stację graficzną – 2 szt.,
3) monitor – 2 szt.,
4) serwer typ II – 2 szt.,
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ I zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.
3. Opis znajdujący się w załączniku nr 2 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi.
4. W każdym przypadku, gdy zamawiający w SWZ powołuje się na normy, europejskie oceny techniczne, aprobaty, specyfikacje techniczne i systemy referencji technicznych, dopuszcza się rozwiązania równoważne opisywanym.
5. Wykonawca dostarczy produkty objęte przedmiotem zamówienia do siedziby zamawiającego – Olsztyn, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 7/9, do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego.
6. Dostarczenie produktów objętych przedmiotem zamówienia nastąpi w dniach pracy zamawiającego, własnym staraniem wykonawcy i na koszt wykonawcy, w opakowaniach fabrycznych, bezzwrotnych.
7. Dostarczone produkty objęte przedmiotem zamówienia muszą być fabrycznie nowe, nieużywane, kompletne, sprawne technicznie, wraz z wymaganymi sterownikami, dopuszczone do obrotu i stosowania, zgodne z wymaganiami określonymi w SWZ.
8. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
dostarczenie przełączników sieciowych na potrzeby przejść granicznych
Los-Nr.: 2
1. CZĘŚĆ II – dostarczenie przełączników sieciowych na potrzeby przejść granicznych, zawierająca:
1) przełącznik sieciowy typ I – 1 szt.,
2) przełącznik sieciowy typ II – 3 szt.,
3) przełącznik sieciowy typ III – 1 szt.,
4) przełącznik sieciowy typ IV – 10 szt.,
5) przełącznik sieciowy typ V – 13 szt.,
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ II zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.
3. Opis znajdujący się w załączniku nr 3 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi.
8. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia z poszanowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
dostarczenie przełączników sieciowych KVM
Los-Nr.: 3
1. CZĘŚĆ III – dostarczenie przełączników sieciowych KVM – 2 szt.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ III zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ.
3. Opis znajdujący się w załączniku nr 4 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi.
dostarczenie przełączników sieciowych na potrzeby Wydziału Organizacji i Kadr
Los-Nr.: 4
1. CZĘŚĆ IV – dostarczenie przełączników sieciowych na potrzeby Wydziału Organizacji i Kadr, zawierająca:
1) przełącznik sieciowy FC – 1 szt.,
2) przełącznik sieciowy hybrydowy – 1 szt.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ IV zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ.
3. Opis znajdujący się w załączniku nr 5 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi.
dostarczenie podzespołów komputerowych oraz oprogramowania biurowego
Los-Nr.: 5
30236000 Diverse Computerausrüstungen
48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
1. CZĘŚĆ V – dostarczenie podzespołów komputerowych oraz oprogramowania biurowego, zawierająca:
1) dysk SSD 512GB 2,5” – 21 szt.,
2) dysk SSD 1TB 2,5” – 1 szt.,
3) dysk SSD 256GB 2,5” – 5 szt.,
4) dysk SSD 240GB 2,5” – 10 szt.,
5) pamięć RAM DDR4 RDIMM 16GB – 2 szt.,
6) pamięć RAM DDR4 4GB SODIMM – 5 szt.,
7) pamięć RAM DDR4 RDIMM do serwera 32GB – 1 szt.,
8) oprogramowanie-pakiet biurowy – 2 szt.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia objętego CZĘŚCIĄ V zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.
3. Opis znajdujący się w załączniku nr 6 do SWZ zawiera minimalne wymagania odnośnie produktów objętych przedmiotem zamówienia co oznacza, że wykonawca może oferować przedmiot zamówienia charakteryzujący się lepszymi parametrami technicznymi lub użytkowymi.