Aufgrund eines technischen Fehlers werden die URLs in den elektronischen Formularen nicht korrekt angezeigt. Wir arbeiten an einer Lösung. Vorerst empfehlen wir Ihnen, das Komma oder andere Sonderzeichen, die fälschlicherweise am Ende der URL erscheinen, zu löschen. Bitte entschuldigen Sie die Unannehmlichkeiten.
Lieferungen - 391731-2022
Bulgarien-Sofia: Tonerpatronen
2022/S 137-391731
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Brother (Брадър) и Canon (Канон) за нуждите на Министерството на образованието и науката“
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставката на консумативи за печат: касети с тонер, касети (патрони) с мастило, мастилени ленти за копирни и печатащи устройства, ленти за матрични принтери, факс филми, барабани, ролки и ремъци за подаване на хартия, девелопери, почистващи системи, филтри и други подобни, за нуждите на Министерството на образованиоето и науката.
Съобразно нуждите на Министерството на образованието и науката, указанията на Централния орган по покупки  и оферираните единични цени за съответните артикули, поканите се изпращат единствено до "РОНОС" ООД и "АТС - България" ООД
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марки Брадър и Канон за нуждите на Министерството на образованието и науката.