Dienstleistungen - 392041-2021
Ungarn-Budapest: Planungsleistungen im Bauwesen
2021/S 147-392041
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
7. - Füzesabony vasúti keresztezés - tervezés
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000343482021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Füzesabony belterületén a vasútállomás északi és déli oldalán lévő közlekedési létesítmények összekötése az állomási vasúti pályahálózat felett 2x1 sávos út és különszintű csomópont kialakításával.
A tervezés feladat a tanulmányterv helyszínrajzi alaptérképének előállítása, forgalmi vizsgálat elvégzése, kiértékelése, érintettség vizsgálat, környezetvédelmi konfliktustérkép elkészítése, döntéselőkészítő tanulmány, tanulmánytervi nyomvonalváltozatok elkészítése bemutatása, elemzése, zajmérés elvégzése. A közúti biztonsági hatásvizsgálat elkészítése. Előzetes régészeti dokumentáció (ÉRDI.) és előzetes vizsgálati dokumentáció (EVD) elkészítése, környezetvédelmi hatósági eljárás lefolytatása, környezetvédelmi engedély (EVD jóváhagyó határozat) megszerzése.
A tervezői vizsgálatnak és a tervezésnek ki kell terjednie Füzesabony városi úthálózathoz való csatlakozási lehetőségekre (Kerecsendi út, Szihalmi út, 48-as utca, Baross Gábor út és Hunyadi út), illetve a csomópontokra történő kikötés megteremtésére.
A különszintű vasúti keresztezés közlekedési létesítményeinek várható mennyisége 1 db vasútállomási pályahálózat (~12 db vágány) feletti műtárgy, várható csomópontjainak mennyisége: 2 db, előzményes tervek hiányában a várt mennyiségek a tervezési feladat során módosulhatnak.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
71356400 Technische Planungsleistungen
90700000 Dienstleistungen im Umweltschutz
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: