Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
17527 Lokomotyvų stabdžių mazgų ir dalių pirkimas
II.1.2)Code CPV principal34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.1.4)Description succincte:
Pirkimas skaidomas į 7 pirkimo objekto dalis
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
"Enea Mattei SpA" M 135 C serijos oro kompresoriaus ("GANZAIR" BR45/10/1 VHH serijos oro kompresorius) dalys Riedmenų stabdžių sistemų čiaupai
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)34631000 Pièces détachées pour locomotives ou matériel ferroviaire roulant
II.2.4)Description des prestations:
Sutarties maksimali kaina 26 504,47 Eur be PVM
"Enea Mattei SpA" M 111 H serijos oro kompresoriaus („MONDO“ Nr. 02 oro kompresoriaus įranga JKO MM-111H-E-02) dalysLokomotyvų stabdžių trinkelės „M“ tipo Nr. M62.40.20.04
Lot nº: 2
Sutarties maksimali kaina 45003,52 Eur be PVM.
„KNORR-BREMSE“ stabdžių sistemos dalys
Lot nº: 3
Sutarties maksimali kaina 36 684,97 Eur be PVM.
Oro kompresoriaus KT-6, KT-7 dalys
Lot nº: 5
Sutarties maksimali kaina 215,67 Eur be PVM
Oro kompresoriaus agregato BR45/10/1 VHH tipo dalys
Lot nº: 6
Sutarties maksimali kaina 7 922,54 Eur be PVM