Lieferungen - 394173-2019
Submission deadline has been amended by:  424129-2019
Tschechien-Prag: Elektronische Karten
2019/S 160-394173
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Nákup čipových karet pro resort MPSV
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30237131 Elektronische Karten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky 2 typů hybridních čipových karet s bezkontaktním čipem, které budou následně potištěny v souladu s vyhláškou Ministerstva vnitra České republiky s tím, že 1 typ bude dodáván pro potřeby MPSV, ÚP ČR, ÚMPOD a TIČR (předpoklad nákupu: 25 298 ks) a 2. typ následně pro specifické potřeby ČSSZ (předpoklad nákupu: 7 500 ks), který nebude sloužit jako služební průkaz.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 7 700 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Zadáním veřejné zakázky bude splněna povinnost resortu práce a sociálních věcí, resp. služebních úřadů v působnosti resortu práce a sociálních věcí, kterou ukládá zákon č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších předpisů a s ním spojená vyhláška Ministerstva vnitra č. 388/2017 Sb., o vzoru služebního průkazu státního zaměstnance stanoví podobu služební průkazu státního zaměstnance.