Ungarn-Budapest: Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
2020/S 163-397080
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Komplex komm ügynökségi fel ellátása HIPA részére
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000649812020
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
79342200 Reklamedienste
79311200 Durchführung von Umfragen
79416000 Öffentlichkeitsarbeit
79821000 Fertigstellung im Bereich Druck
79952000 Event-Organisation
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
A beszerzés mennyisége: A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 205 804 000,- Ft azaz nettó Kettőszázötmillió - nyolcszáznégyezer forint + általános forgalmi adó keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3. pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 61 741 200,- Ft, azaz nettó hatvanegymillió-hétszáznegyvenegyezer-kétszáz forint opció.
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Hivatkozási szám: EKR000649812020
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
II.2.2)További CPV-kód(ok)79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79311200 Közvélemény-kutatás elvégzésével kapcsolatos szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79952000 Rendezvényszervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában: