Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 398031-2022
България-София: Касети с тонер
2022/S 140-398031
Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Доставки
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс) за нуждите на Министерство на транспорта и съобщенията
Референтен номер: ОП-16/17.06.2022 г.
II.1.2)Основен CPV код
30125100 Касети с тонер
II.1.4)Кратко описание:
Сключване на договори с предмет: „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Xerox (Ксерокс) за нуждите на Министерство на транспорта и съобщенията", въз основа на сключено Рамково споразумение № СПОР-5/13.04.2022 г.
Поканите за сключване на договор са отправени до:
1. "Роел-98" ООД
2. "Ронос" ООД
II.1.6)Информация относно обособените позиции
Настоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.4)Описание на обществената поръчка: