Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi – Projekt 1 – Remont i przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul Rewolucji 29 w Łodzi, wraz z zagospodarowaniem terenu i (...)”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZIM-DZ.3322.16.2018
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest:
Część I:
Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi – Projekt 1– Remont i przebudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Rewolucji 29 w Łodzi, wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną.
Część II:
Rewitalizacja Obszarowa Centrum Łodzi – Projekt 1– Przebudowa istniejącej zabudowy w granicach działki przy ul. Kilińskiego 26 w Łodzi wraz z zagospodarowaniem terenu i niezbędną infrastrukturą techniczną.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie poszczególnych części zawarty jest w Tomie III SIWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia oraz Programie funkcjonalno-użytkowym wraz z załącznikami (dla części I-II) oraz w Tomie II – Formularz Aktu Umowy (dla części I-II).