Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
NIEUWBOUW VAN EEN OVERDEKTE SPEELPLAATS/SPORTRUIMTE, SANITAIR BLOK EN NUTSVOORZIENINGEN, MET INBEGRIP VAN OMGEVINGSAANLEG en voorafgaande sloop van bestaande constructies
Referenznummer der Bekanntmachung: LAB Sint-Niklaas-bestek 2021-01-F02_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Deze opdracht omvat:
- De bouw van de technische kelder, een bijhorend centraal blok met sanitair en administratief deel. Dit volume bevat ook de centraal gelegen lift van de site. Om de lift te verbinden met de eerste verdieping van het schoolgebouw wordt er een tijdelijke passerelle voorzien.
- De bouw van de overdekte speelplaats/sportruimte.
- De verbindingsweg voor fietsers en voetgangers van de Kleibeekstraat tot aan het eerste schoolgebouw en de fietsenberging.
- Een deel van de omgevingsaanleg rond de gerealiseerde gebouwen.
- De bouw van het nutslokaal vooraan aan de Kleibeekstraat. Dit om de site te voorzien van elektriciteit (hoogspanning) en water.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Nieuwbouw van een overdekte speelplaats/sportruimte , sanitair blok en nutsvoorzieningen met inbegrip van omgevingsaanleg en voorafgaande sloop van bestaande constructies.