Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Строително – монтажни и ремонтни работи на сграден фонд при МУ-Плевен, по обособени позиции
II.1.2)Code CPV principal45000000 Travaux de construction
II.1.4)Description succincte:
Процедурата се състои от 5 /пет/ обособени позиции, както следва:
Обособена позиция №1: Текущ ремонт на учебни зали, лаборатории и кабинети , в сградата на Ректорат 1 при МУ - Плевен, ул. „Климент Охридски” №1
Обособена позиция №2: Текущ ремонт на учебни зали, лаборатории и кабинети , в сградата на Ректорат 2 при МУ - Плевен, ул. „Климент Охридски” №1
Обособена позиция №3: Текущ ремонт на: учебни зали и общи помещения в сградата на ТЕЛЕЦ, при МУ – Плевен, ул. „Климент Охридски” № 1
Обособена позиция № 4 : Текущ ремонт на помещения и прилежащ коридор на Спортна зала – Плевен, ул. „Климент Охридски” №1
Обособена позиция № 5 : Текущ ремонт на Почивна станция "Видима" гр. Априлци
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Текущ ремонт на учебни зали, лаборатории и кабинети , в сградата на Ректорат 1 при МУ - Плевен, ул. „Климент Охридски” №1
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)45000000 Travaux de construction
II.2.4)Description des prestations:
В Ректорат 1 се намират: факултет „Медицина“, факултет „Обществено здраве“ , факултет „Здравни грижи“ и „Медицински Колеж“.
Приблизителна площ подлежаща на ремонт – 6000 кв.м.