Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 42084982018161
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31711140 Elektroden
II.1.4)Kurze Beschreibung:
- MATERIALE SANITARE 2, conform specificatiilor din caietul de sarcini care face parte integranta din documentatia de atribuire si constituie ansamblul cerintelor pe baza carora se elaboreaza de catre fiecare ofertant propunerea tehnica.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 13 zile.
Data limita de transmitere a raspunsului la solicitarile de clarificari: cu 10 (zece) zile inainte de data limita de depunere a ofertelor specificata in anuntul de participare.(Conform art.160 alin.2 si art.161 din Legea 98/2016 modificate prin OUG 107/2017).
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Cateter de hemodializa temporara cu 3 lumene
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141200 Katheter
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Cant min si max a acordului cadru, este specificata in caietul de sarcini, al prezentei documentatii.
Electrozi de unica folosinta pentru defibrilatorul Benehearth D3-F7952
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
Electrozi multifunctionali de defibrilare Psihio-Control Lifepach 20
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31711140 Elektroden
Trusa nefrostomie percutanata CH14
Los-Nr.: 2