die Niederlande-Schiedam: Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
2022/S 142-406654
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Onafhankelijk Adviseur Verzekeringen (1 fte), vanaf september 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-21523
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Let op: dit is een offerteaanvraag vanuit ons Dynamisch aankoopsysteem. Voordat u een offerte kan indienen voor de gevraagde functie, dient u zich eerst aan te melden voor ons Dynamisch Aankoopsysteem (DAS 4053 Dynamisch Aankoopsysteem DCMR Milieudienst Rijnmond Primaire diensten. Link: https://hub.negometrix.com/today/4053
Alleen partijen die in het DAS zijn goedgekeurd worden automatisch uitgenodigd voor deze uitvraag. Pas nadat u bent toegelaten als deelnemer kunt u ook daadwerkelijk een offerte indienen voor deze uitvraag.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: