Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Narva riigigümnaasiumi õppehoone ja Narva kesklinna põhikooli õppehoone ehitamise omanikujärelevalveteenus
Numéro de référence: 239833
II.1.2)Code CPV principal71520000 Services de conduite des travaux
II.1.4)Description succincte:
Hanke eesmärk on omanikujärelevalveteenuse osutamine uue riigigümnaasiumi hoone ehitamisel kinnistule A. Puškini tn 31, Narva linn, Eesti (51101:001:1871)
ja
Narva kesklinna põhikooli omanikujärelevalveteenuse osutamine A. Puškini tn 29, Narva linn, Eesti (51101:001:1872) ja A. Puškini tn J5, Narva linn, Eesti (51101:001:1870) kinnistutele ehitamiseks.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: oui
Il est possible de soumettre des offres pour tous les lots
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Narva riigigümnaasiumi õppehoone
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)71520000 Services de conduite des travaux
II.2.4)Description des prestations:
Narva kesklinna põhikooli õppehoone
Lot nº: 2
Hanke eesmärk on Narva kesklinna põhikooli omanikujärelevalveteenuse osutamine A. Puškini tn 29, Narva linn, Eesti (51101:001:1872) ja A. Puškini tn J5, Narva linn, Eesti (51101:001:1870) kinnistutele ehitamiseks.