Fournitures - 408995-2021
Pologne-Żary: Médicaments divers
2021/S 154-408995
Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Fournitures
Base juridique:
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Sukcesywna dostawa leków objętych programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego
Numéro de référence: 105.KSzWzPSPZOZ-DZP-2612-7/UE/2021
II.1.2)Code CPV principal
33690000 Médicaments divers
II.1.4)Description succincte:
1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków objętych programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego dla 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach.
2. Nazwa i kody dotyczące przedmiotu zamówienia określone we Wspólnym Słowniku Zamówień publicznych (CPV)
1) Główny Kod CPV: 33.69.00.00-3-Różne produkty lecznicze
3. Zakres przedmiotu zamówienia do wykonania obejmuje:
Sukcesywną dostawę leków objętych programem lekowym dotyczącym leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych, którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego dla 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach w podziale na 2 zadań w ilościach i asortymencie określonych w formularzach asortymentowo-cenowych stanowiących załączniki 6,7 do SWZ.
II.1.6)Information sur les lots
Ce marché est divisé en lots: oui
II.2)Description
II.2.1)Intitulé:
Lek biologiczny Guselkumab
Lot nº: 1
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)
II.2.4)Description des prestations:
Do obowiązków wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa leku biologicznego Guselkumab objętego programem lekowym dotyczącym - leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych , którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego dla 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ
Lek biologiczny Risankizumab
Lot nº: 2
Do obowiązków wykonawcy będzie należała sukcesywna dostawa leku biologicznego Risankizumab objętego programem lekowym dotyczącym - leczenia umiarkowanej i ciężkiej postaci łuszczycy plackowatej u osób dorosłych , którzy kwalifikują się do leczenia ogólnego dla 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią SP ZOZ w Żarach w ilościach i asortymencie określonych w formularzu asortymentowo – cenowym, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.