Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 2022-1507
II.1.2)CPV-Code Hauptteil35821000 Flaggen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmet nabave je: ZASTAVE
Predmet nabave je nabava zastava i isporuka. Nabava zastava obavljat će se sukladno Troškovniku i priloženoj Specifikaciji koja je sastavni dio Troškovnika.
Količina zastava naručivati će se sukcesivno, sukladno stvarnim potrebama za vrijeme trajanja ugovora. Količine u Okvirnom sporazumu nisu obvezujuće kako za Naručitelja tako ni za Isporučitelja. Na temelju izdate pojedinačne Narudžbenice od strane Naručitelja.
CPV: 35821000-5