1.Verejná súťaž sa realizuje postupom podľa § 66 ods. 7 druhej vety zákona (tzv. super reverzná verejná súťaž).
2. Vysvetlenie informácií potrebných na vypracovanie ponuky a na preukázanie splnenia podmienok účasti,verejný
obstarávateľ oznámi v súlade s § 48 zákona a v súlade so súťažnými podkladmi.
3. Verejný obstarávateľ pri zadávaní tejto zákazky postupuje podľa § 20 zákona.
4. Predmetné verejné obstarávanie nie je:
a) zelené verejné obstarávanie
b) obstarávanie inovácií, ani
c) obstarávanie zamerané na sociálne aspekty