Lieferungen - 412735-2022
Bulgarien-Sofia: Tonerpatronen
2022/S 145-412735
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на администрацията на Министерския съвет”
Referenznummer der Bekanntmachung: 02.24-276
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Покана до изпълнителите по рамково споразумение СПОР-1/ 14.03.2022 г.: „АТС-БЪЛГАРИЯ“ ООД, „РОЕЛ-98“ ООД и „РОНОС“ ООД.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка Lexmark (Лексмарк) за нуждите на администрацията на Министерския съвет