Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на лабораторно оборудване и офис – обзавеждане за нуждите на Анаеробна инсталация Бургас“ в две обособени позиции
Референтен номер: 93-ОП22-31
II.1.2)Основен CPV код38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
II.1.4)Кратко описание:
„Доставка, монтаж и въвеждане в експлоатация на лабораторно оборудване и офис – обзавеждане за нуждите на Анаеробна инсталация Бургас“ в две обособени позиции, както следва: Обособена позиция №1. Доставка на лабораторно оборудване.; Обособена позиция №2. Доставка и монтаж на офис – обзавеждане.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: да
II.2)Описание
II.2.1)Наименование:
Доставка на лабораторно оборудване
Обособена позиция №: 1
II.2.2)Допълнителни CPV кодове38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Доставка на лабораторно оборудване, съгласно техническа спецификация, неразделна част от Документацията за обществена поръчка.