Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Assessment of the Health Benefit Impact of Noise Related Measures
Reference number: ENV/2019/OP/0005
II.1.2)Main CPV code90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
This study will explore possible measures which could contribute to further noise reduction and produce health benefits for EU citizens. It will inform possible future development of the EU noise policy, by:
(a) identifying measures that could better achieve a noise reduction; and
(b) making an assessment of recent commission's actions to engage with stakeholders on possible further noise reduction measures and if appropriate propose amendments to existing legislation related to noise in transport. The noise expert group gave insights on options for noise reduction measures, which would be, amongst others, assessed in this study, together with action plans already developed by Member States at local and national level.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90700000 Environmental services
90742000 Services related to noise pollution
90742100 Noise control services
90742300 Noise pollution monitoring services
90742400 Noise pollution advisory services
II.2.4)Description of the procurement:
See internet address provided in Section I.3).
Tá áthas orainn a fhógairt go mbeidh an leagan nua de thairseach TED ag dul beo an 29.01.2024 (dáta táscach - le deimhniú!) An bhfuil spéis agat eolas a fháil faoi na feidhmiúlachtaí nua, na feabhsuithe nua agus an tionchar ar na húsáideoirí? Tugaimid cuireadh duit cuairt a thabhairt ar ár n-alt agus tuilleadh eolais a fháil faoi na príomhathruithe nua agus na príomhfheidhmiúlachtaí nua.
Tá roinnt fabhtanna ann atá ag i bhfeidhm ar an mbealach a dtaispeántar fógraí na ríomhfhoirmeacha. Táimid ag obair chun an fhadhb a réiteach. Idir an dá linn, féach ar ár leathanach tiomnaithe le haghaidh tuilleadh eolais agus treoraíochta.
Tá an clárúchán ar oscailt dár 4ú Ceardlann le hathúsáideoirí TED an 14 Nollaig 2023.
Seirbhísí - 418772-2019
2019/S 172-418772
Contract notice
II.1.2)Main CPV code
90700000 Environmental services
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2.2)Additional CPV code(s)
Juridiskais pamats:
Regula (ES, Euratom) Nr. 2018/1046
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Ar trokšņu mazināšanu saistīto pasākumu labvēlīgās ietekmes uz veselību izvērtēšana
Atsauces numurs: ENV/2019/OP/0005
II.1.2)Galvenās CPV kods90700000 Vides pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šajā pētījumā tiks izskatīti iespējamie pasākumi, kuri varētu veicināt turpmāku trokšņa mazināšanu un radīt labvēlīgu ietekmi uz ES iedzīvotāju veselību. Tajā tiks izklāstīta iespējamā ES trokšņa politikas turpmākā attīstība, veicot šādas darbības:
a) nosakot pasākumus, ar kuriem varētu sekmīgāk panākt trokšņa mazināšanu;
b) izveidojot novērtējumu par nesenām komisijas darbībām, lai uzsāktu saziņu ar ieinteresētajām personām par iespējamiem trokšņa mazināšanas pasākumiem turpmāk un, ja nepieciešams, ierosinātu grozījumus pastāvošajos tiesību aktos, kas saistīti ar transporta radīto troksni. Trokšņa jomas ekspertu grupa ir sniegusi ieskatu par trokšņa mazināšanas pasākumu iespējām, kuras cita starpā tiks novērtētas šajā pētījumā kopā ar rīcības plāniem, ko jau ir izstrādājušas dalībvalstis vietējā un valsts līmenī.
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: nē
II.2)Apraksts
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)90700000 Vides pakalpojumi
90742000 Ar skaņas piesārņojumu saistīti pakalpojumi
90742100 Skaņas kontroles pakalpojumi
90742300 Skaņas piesārņojuma monitoringa pakalpojumi
90742400 Skaņas piesārņojuma konsultāciju pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Skatīt interneta adresi, kas minēta I.3) iedaļā.