Lieferungen - 421113-2018
die Tschechische Republik-Brno: Oberleitungsbusse
2018/S 186-421113
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dodávka 25 ks nízkopodlažních kloubových trolejbusů s alternativním pohonem a servisní smlouvy k trolejbusům dle kupní smlouvy
Referenznummer der Bekanntmachung: 42/18
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34622300 Oberleitungsbusse
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka 25 ks nízkopodlažních kloubových trolejbusů s alternativním pohonem a uzavření smlouvy o zajištění záručního, mimozáručního a pozáručního servisu, kterou se dodavatel zaváže poskytovat zadavateli záruční, mimozáruční i pozáruční služby ve vztahu k trolejbusům dodaným dle kupní smlouvy. Všechny trolejbusy musí mít technické vlastnosti stanovené v technické specifikaci uvedené v příloze č. 1 ZD – Soupis požadavků na dodávku nízkopodlažních kloubových trolejbusů s alternativním pohonem.
Musí se jednat o nové trolejbusy - nemůže se jednat o rekonstruované (repasované, modernizované) či použité trolejbusy.
Musí se jednat o trolejbusy, které byly schváleny pro provoz v České republice a pro které byl vydán příslušný Průkaz způsobilosti Drážním úřadem v České republice.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 425 000 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: