Avis d’attribution de marché
Résultats de la procédure de marché
Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
FURNIZARE ECHIPAMENT MEDICAL-APARAT RX MOBIL
Numéro de référence: 4367400/2022/15.
II.1.2)Code CPV principal33100000 Équipements médicaux
II.1.4)Description succincte:
In cadrul procedurii vor fi achizitionate APARAT RX MOBIL utilizat pentru tratarea pacientilor. Prin achizitionarea acestui aparat autoritatea contractanta doreste sa raspunda necesitatilor identificate in cadrul spitalului. Echipamentul ce se va achizitiona, va contribui la sustinerea actului medical din spitalul nostru.
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations: