Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 426631-2022
Submission deadline has been amended by:  498318-2022
Danmark-Sønderborg: Kontor- og edb-maskiner, -udstyr og -artikler, herunder ikke møbler og softwarepakker
2022/S 150-426631
Udbudsbekendtgørelse
Varer
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Indkøb af kontor- og skoleartikler, kopipapir og batterier til Sønderborg Kommune
II.1.2)Hoved-CPV-kode
30000000 Kontor- og edb-maskiner, -udstyr og -artikler, herunder ikke møbler og softwarepakker
II.1.4)Kort beskrivelse:
Udbuddet vedrører indkøb af kontor- og skoleartikler, kopipapir og batterier til Sønderborg Kommune
II.1.5)Anslået samlet værdi
Værdi eksklusive moms: 4 600 000.00 DKK
II.1.6)Oplysninger om delkontrakter
Kontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Udbuddet vedrører indkøb af kontor- og skoleartikler, kopipapir og batterier til ordregiver (Sønderborg Kommune). Udbuddet er ikke opdelt i delkontrakter.