Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Potrošni materijal za hemodijalizu, 2 grupe
Referenznummer der Bekanntmachung: E-VV: 9/22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 5 483 835.00 HRK
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Potrošni materijal za hemodijalizu za uređaje DIALOG+EVOLUTION proizvođača „Braun„ ili jednakovrijedno
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33181500 Verbrauchsmaterial für Nierenbehandlung
Potrošni materijal za hemodijalizu za uređaje 4008s i 5008S proizvođača „Fresenius“ ili jednakovrijedno
Los-Nr.: 2
Pravo na žalbu ima svaki gospodarski subjekt koji ima ili je imao pravni interes za dobivanje ugovora o javnoj nabavi i koji je pretrpio ili bi mogao pretrpjeti štetu od navodnoga kršenja subjektivnih prava.
Pravo na žalbu ima i središnje tijelo državne uprave nadležno za politiku javne nabave i nadležno državno odvjetništvo.
Žalba se izjavljuje Državnoj komisiji za kontrolu postupaka javne nabave, Koturaška cesta 43/IV, 10000 Zagreb, u pisanom obliku ili putem EOJN RH.
Žalba se dostavlja neposredno, putem ovlaštenog davatelja poštanskih usluga ili elektroničkim sredstvima komunikacije putem međusobno povezanih informacijskih sustava Državne komisije i EOJN RH (putem sustava e-Žalba).
Žalitelj je obvezan primjerak žalbe dostaviti naručitelju u roku za žalbu.
Žalba koja nije dostavljena naručitelju u roku žalbe smatra se nepravodobnom.
Kad je žalba upućena putem ovlaštenog davatelja poštanskih usluga, dan predaje ovlaštenom davatelju poštanskih usluga smatra se danom predaje Državnoj komisiji, odnosno naručitelju.
U slučaju e-Žalbe, smatra se da je dostava Državnoj komisiji, odnosno stranci žalbenog postupka obavljena na dan kada je žalba zaprimljena na poslužitelju EOJN RH.
2. objave obavijesti o ispravku, u odnosu na sadržaj ispravka
5. primitka odluke o odabiru ili poništenju, u odnosu na postupak pregleda, ocjene i odabira ponuda, ili razloge poništenja.
Žalitelj koji je propustio izjaviti žalbu u određenoj fazi otvorenog postupka javne nabave sukladno prednje navedenom, nema pravo na žalbu u kasnijoj fazi postupka za prethodnu fazu.
Žalba obvezno sadržava podatke navedene u članku 420., stavku 1. ZJN 2016.